Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6nxKs2

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Nov 9, 2018

more Recent Ratings
60 31% The Amazing Spider-Man (2012) - Nov 09, 2018
35 13% Analyze This (1999) - Nov 09, 2018
80 50% Resident Evil (2002) - Nov 09, 2018
80 50% Taken (2008) - Nov 09, 2018
90 68% Die Hard 2 (1990) - Nov 09, 2018
96 81% Corpse Bride (2005) - Nov 09, 2018
96 81% The Avengers (2012) - Nov 09, 2018
50 22% Space Jam (1996) - Nov 09, 2018
98 95% Back to the Future Part II (1989) - Nov 09, 2018
80 50% American Pie (1999) - Nov 09, 2018