Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6vVEJ0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 19, 2018

more Recent Ratings
50 20% Traffic (2000) - Oct 19, 2018
60 50% Man on Fire (2004) - Oct 19, 2018
60 50% Independence Day (1996) - Oct 19, 2018
50 20% Lucy (2014) - Oct 19, 2018
50 20% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Oct 19, 2018
50 20% American Sniper (2014) - Oct 19, 2018
70 70% Dawn of the Dead (1978) - Oct 19, 2018
70 70% Resident Evil (2002) - Oct 19, 2018
90 95% Final Destination (2000) - Oct 19, 2018
80 85% Idiocracy (2006) - Oct 19, 2018