Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6vbHxW

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2018

more Recent Ratings
80 92% 1984 (1984) - Sep 08, 2018
62 19% Alexander (2004) - Sep 08, 2018
75 53% Jackie Brown (1997) - Sep 08, 2018
78 76% Taxi Driver (1976) - Sep 08, 2018
68 38% I Am Legend (2007) - Sep 08, 2018
67 26% Saw (2004) - Sep 08, 2018
50 3% Twilight (2008) - Sep 08, 2018
60 11% Hancock (2008) - Sep 08, 2018
68 38% Juno (2007) - Sep 08, 2018
75 53% Nightcrawler (2014) - Sep 08, 2018