Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
6wqbpD

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 9, 2019

more Recent Ratings
60 0% Jurassic Park III (2001) - Dec 09, 2019
60 0% Crimson Tide (1995) - Dec 09, 2019
60 0% Beverly Hills Cop II (1987) - Dec 09, 2019
60 0% Pitch Black (2000) - Dec 09, 2019
60 0% The Incredible Hulk (2008) - Dec 09, 2019
60 0% Gattaca (1997) - Dec 09, 2019
70 0% Hot Fuzz (2007) - Dec 09, 2019
60 0% The Bourne Supremacy (2004) - Dec 09, 2019
60 0% Catch Me If You Can (2002) - Dec 09, 2019
60 0% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Dec 09, 2019