Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
70HbXB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 18, 2019

more Recent Ratings
80 60% Pi (1998) - Aug 18, 2019
90 85% Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2019
85 75% Mad Max: Fury Road (2015) - Aug 18, 2019
60 25% The NeverEnding Story (1984) - Aug 18, 2019
30 5% Swordfish (2001) - Aug 18, 2019
50 15% Resident Evil (2002) - Aug 18, 2019
75 45% Almost Famous (2000) - Aug 18, 2019
70 35% The Village (2004) - Aug 18, 2019
80 60% Signs (2002) - Aug 18, 2019
95 95% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2019