Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
72GVmB

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2020

more Recent Ratings
90 91% Flags of Our Fathers (2006) - Apr 25, 2020
55 25% Monsters vs. Aliens (2009) - Apr 25, 2020
85 79% Annihilation (2018) - Apr 25, 2020
75 62% Little Shop of Horrors (1986) - Apr 25, 2020
70 50% Men in Black III (2012) - Apr 25, 2020
15 4% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Apr 25, 2020
55 25% Die Another Day (2002) - Apr 25, 2020
70 50% RocknRolla (2008) - Apr 25, 2020
90 91% Rope (1948) - Apr 25, 2020
80 70% Band of Brothers (2001) - Apr 25, 2020