72L

72l
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 60% The Da Vinci Code (2006) - Rated 16 Jun 2014
90 87% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 11 Jun 2014
68 29% Flightplan (2005) - Rated 11 Jun 2014
77 55% Shrek 2 (2004) - Rated 11 Jun 2014
75 49% Pearl Harbor (2001) - Rated 11 Jun 2014
30 2% Elf (2003) - Rated 11 Jun 2014
60 21% Shutter Island (2010) - Rated 11 Jun 2014
75 49% A Beautiful Mind (2001) - Rated 11 Jun 2014
88 75% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 11 Jun 2014
50 15% Fantastic Four (2005) - Rated 11 Jun 2014