Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
73p55t

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2020

more Recent Ratings
47% Opera (1987) - Jul 24, 2020
78% Tenebre (1982) - Jul 24, 2020
47% Unfriended (2015) - Jul 24, 2020
13% The Babadook (2014) - Jul 24, 2020
13% The Conjuring (2013) - Jul 24, 2020
78% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Jul 24, 2020
2% Friday the 13th Part III (1982) - Jul 24, 2020
26% Friday the 13th (1980) - Jul 24, 2020
47% Hellraiser: Deader (2005) - Jul 24, 2020
47% Hellbound: Hellraiser II (1988) - Jul 24, 2020