Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7D6XIY

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2020

more Recent Ratings
80 55% The Lion King (1994) - Jul 15, 2020
86 72% The Social Network (2010) - Jul 15, 2020
83 66% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 15, 2020
75 42% Edward Scissorhands (1990) - Jul 15, 2020
75 42% The Parent Trap (1998) - Jul 15, 2020
75 42% Phenomenon (1996) - Jul 15, 2020
60 22% Hancock (2008) - Jul 15, 2020
2% Saw V (2008) - Jul 15, 2020
55 13% The Tree of Life (2011) - Jul 15, 2020
78 47% The Day After Tomorrow (2004) - Jul 15, 2020