Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7IB0FV

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Oct 26, 2018

more Recent Ratings
89 75% The Boondock Saints (1999) - Oct 26, 2018
100 95% Psycho (1960) - Oct 26, 2018
90 79% The Silence of the Lambs (1991) - Oct 26, 2018
78 56% 21 Jump Street (2012) - Oct 26, 2018
88 70% Gone Baby Gone (2007) - Oct 26, 2018
77 52% American Sniper (2014) - Oct 26, 2018
100 95% The Hunt (2012) - Oct 26, 2018
98 90% All the President's Men (1976) - Oct 26, 2018
90 79% Lolita (1962) - Oct 26, 2018
90 79% Lawrence of Arabia (1962) - Oct 26, 2018