Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7PbJZF

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2019

more Recent Ratings
90 65% Pan's Labyrinth (2006) - Jan 21, 2019
80 30% RocknRolla (2008) - Jan 21, 2019
98 85% Rocky Balboa (2006) - Jan 21, 2019
88 55% Se7en (1995) - Jan 21, 2019
95 75% Fight Club (1999) - Jan 21, 2019
99 95% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Jan 21, 2019
80 30% Lucy (2014) - Jan 21, 2019
78 15% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jan 21, 2019
30 5% The Scorpion King (2002) - Jan 21, 2019
85 45% V for Vendetta (2006) - Jan 21, 2019