Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7U8Uov

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2018

more Recent Ratings
0% Flight (2012) - Oct 27, 2018
0% The New World (2005) - Oct 27, 2018
0% Land of the Dead (2005) - Oct 27, 2018
0% Hot Shots! Part Deux (1993) - Oct 27, 2018
0% Saw III (2006) - Oct 27, 2018
0% Chasing Amy (1997) - Oct 27, 2018
0% Last Action Hero (1993) - Oct 27, 2018
0% Falling Down (1993) - Oct 27, 2018
0% Die Another Day (2002) - Oct 27, 2018
0% Batman Begins (2005) - Oct 27, 2018