login | register
0 film rankings
more

7VegaBlonde7

Movie Buff - 173 Film Rankings

Member Since: Feb 12, 2012

more Recent Rankings
79 T6 Sin City: A Dame to Kill For (2014) - May 20, 2017
62 T3 Halloween (1978) - Feb 27, 2017
88 T8 The Exorcist (1973) - Jul 04, 2016
93 T10 The Truman Show (1998) - Jul 04, 2016
80 T6 Oculus (2014) - Jul 04, 2016
80 T6 Tucker & Dale vs Evil (2010) - Jul 04, 2016
91 T9 Hardcore Henry (2016) - May 23, 2016
71 T5 The Mist (2007) - May 23, 2016
88 T8 Jarhead (2005) - Dec 05, 2015
65 T4 The Boondock Saints (1999) - Oct 17, 2015