Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7Xz5x3

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jan 1, 2020

more Recent Ratings
0% Bambi (1942) - Jan 01, 2020
0% 101 Dalmatians (1961) - Jan 01, 2020
100 0% The Number 23 (2007) - Jan 01, 2020
0% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 01, 2020
50 0% I Am Legend (2007) - Jan 01, 2020
0% Meet the Fockers (2004) - Jan 01, 2020
0% Ocean's Thirteen (2007) - Jan 01, 2020
0% Lady and the Tramp (1955) - Jan 01, 2020
100 0% Arrival (2016) - Jan 01, 2020
100 0% The Omen (1976) - Jan 01, 2020