7akash

7akash
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% Mary and Max (2009) - Rated 17 Aug 2012
80 54% RoboCop (1987) - Rated 13 Aug 2012
90 88% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 09 Aug 2012
65 21% Blue Velvet (1986) - Rated 09 Aug 2012
75 39% Lost Highway (1997) - Rated 09 Aug 2012
70 27% My Cousin Vinny (1992) - Rated 09 Aug 2012
60 16% Syriana (2005) - Rated 09 Aug 2012
75 39% Attack the Block (2011) - Rated 09 Aug 2012
75 39% Final Destination 5 (2011) - Rated 09 Aug 2012
75 39% Fright Night (2011) - Rated 09 Aug 2012