7cRQZutduvTx

7crqzutduvtx
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Duel (1971) - Rated 22 Nov 2014
65 22% Cold in July (2014) - Rated 19 Nov 2014
45 3% John Wick (2014) - Rated 19 Nov 2014
80 76% The Party (1968) - Rated 17 Nov 2014
65 22% The Drop (2014) - Rated 17 Nov 2014
75 56% Interstellar (2014) - Rated 07 Nov 2014
50 7% Fury (2014) - Rated 29 Oct 2014
60 15% Godzilla Against Mechagodzilla (2002) - Rated 24 Oct 2014
80 76% Rain Man (1988) - Rated 24 Oct 2014
75 56% A Most Wanted Man (2014) - Rated 23 Oct 2014