Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7gA5QB

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
12% Avengers: Infinity War (2018) - Jan 18, 2020
10 37% Ant-Man (2015) - Jan 18, 2020
12% Sister Act (1992) - Jan 18, 2020
10 37% K-PAX (2001) - Jan 18, 2020
45 62% Hulk (2003) - Jan 18, 2020
12% Spider-Man 3 (2007) - Jan 18, 2020
10 37% The Bourne Supremacy (2004) - Jan 18, 2020
65 70% Meet the Parents (2000) - Jan 18, 2020
90 95% Trainspotting (1996) - Jan 18, 2020
30 54% The Muppets (2011) - Jan 18, 2020