Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7lJg8o

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2018

more Recent Ratings
55 9% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Nov 23, 2018
93 90% The Conversation (1974) - Nov 23, 2018
93 90% Rashomon (1950) - Nov 23, 2018
81 23% Cape Fear (1991) - Nov 23, 2018
85 32% Amistad (1997) - Nov 23, 2018
90 53% Léon: The Professional (1994) - Nov 23, 2018
89 45% The Martian (2015) - Nov 23, 2018
90 53% Men in Black (1997) - Nov 23, 2018
91 65% Sicko (2007) - Nov 23, 2018
92 78% When Harry Met Sally... (1989) - Nov 23, 2018