Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7pam2M

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

more Recent Ratings
90 84% Suspiria (1977) - Jul 05, 2018
80 32% My Bloody Valentine 3-D (2009) - Jul 05, 2018
85 67% My Bloody Valentine (1981) - Jul 05, 2018
75 26% Carnival of Souls (1962) - Jul 05, 2018
90 84% The Thing (1982) - Jul 05, 2018
85 67% Porco Rosso (1992) - Jul 05, 2018
84 55% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Jul 05, 2018
100 98% The Seventh Seal (1957) - Jul 05, 2018
1% Independence Day (1996) - Jul 05, 2018
52 5% Titanic (1997) - Jul 05, 2018