Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7r8vQ0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 5, 2018

more Recent Ratings
86 45% Hook (1991) - Jun 05, 2018
83 25% Looper (2012) - Jun 05, 2018
40 5% Green Lantern (2011) - Jun 05, 2018
93 90% 300 (2007) - Jun 05, 2018
84 35% The Machinist (2004) - Jun 05, 2018
93 90% My Neighbor Totoro (1988) - Jun 05, 2018
92 75% Se7en (1995) - Jun 05, 2018
88 65% Iron Man (2008) - Jun 05, 2018
87 55% The Animatrix (2003) - Jun 05, 2018
55 15% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jun 05, 2018