7reggie0

7reggie0
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: toronto, ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 54% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 Dec 2014
92 73% The Green Mile (1999) - Rated 21 Dec 2014
70 35% Whatever Works (2009) - Rated 21 Dec 2014
20 5% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 21 Dec 2014
20 5% Nancy Drew (2007) - Rated 21 Dec 2014
92 73% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 21 Dec 2014
20 5% Spy Kids (2001) - Rated 21 Dec 2014
88 54% Jurassic Park (1993) - Rated 21 Dec 2014
96 90% Million Dollar Baby (2004) - Rated 21 Dec 2014
93 76% True Romance (1993) - Rated 21 Dec 2014