Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
7tSw5b

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Dec 8, 2018

more Recent Ratings
85 60% Kung Fu Hustle (2004) - Dec 08, 2018
76 33% Looper (2012) - Dec 08, 2018
88 74% The Godfather (1972) - Dec 08, 2018
74 26% Coraline (2009) - Dec 08, 2018
84 55% Punch-Drunk Love (2002) - Dec 08, 2018
71 20% A History of Violence (2005) - Dec 08, 2018
65 10% Spider-Man 3 (2007) - Dec 08, 2018
69 18% Goodfellas (1990) - Dec 08, 2018
79 47% High Noon (1952) - Dec 08, 2018
77 37% Dazed and Confused (1993) - Dec 08, 2018