Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
84HItm

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2020

more Recent Ratings
75 25% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 20, 2020
30 2% Youth in Revolt (2010) - Aug 20, 2020
85 35% Love (2016) - Aug 20, 2020
60 12% The Mandalorian (2019) - Aug 20, 2020
70 18% The End of the F***ing World (2017) - Aug 20, 2020
90 58% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Aug 20, 2020
60 12% Jobs (2013) - Aug 20, 2020
90 58% Bad Moms (2016) - Aug 20, 2020
80 31% Admission (2013) - Aug 20, 2020
90 58% Marriage Story (2019) - Aug 20, 2020