Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
857eWp

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Oct 20, 2018

more Recent Ratings
65 41% 28 Weeks Later... (2007) - Oct 20, 2018
70 62% Black Swan (2010) - Oct 20, 2018
95 91% Monsters, Inc. (2001) - Oct 20, 2018
95 91% March of the Penguins (2005) - Oct 20, 2018
68 54% Scary Movie 2 (2001) - Oct 20, 2018
55 25% The Legend of Zorro (2005) - Oct 20, 2018
65 41% Corpse Bride (2005) - Oct 20, 2018
50 12% Mission: Impossible (1996) - Oct 20, 2018
75 70% Final Destination 3 (2006) - Oct 20, 2018
85 79% Sin City (2005) - Oct 20, 2018