Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
86Qs3i

Flick Fan - 31 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2018

more Recent Ratings
100 95% There Will Be Blood (2007) - Jul 24, 2018
96 85% Seven Psychopaths (2012) - Jul 24, 2018
14% Battlefield Earth (2000) - Jul 24, 2018
84 59% The Machinist (2004) - Jul 24, 2018
20 17% Avatar (2009) - Jul 24, 2018
91 74% The Godfather: Part II (1974) - Jul 24, 2018
78 50% X-Men: First Class (2011) - Jul 24, 2018
98 88% My Neighbor Totoro (1988) - Jul 24, 2018
88 67% A Clockwork Orange (1971) - Jul 24, 2018
100 95% Pan's Labyrinth (2006) - Jul 24, 2018