Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8CW6hx

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 27, 2019

more Recent Ratings
78 29% The Book of Eli (2010) - Jan 27, 2019
98 87% Contact (1997) - Jan 27, 2019
89 58% Hot Fuzz (2007) - Jan 27, 2019
91 79% 12 Angry Men (1957) - Jan 27, 2019
90 70% Sin City (2005) - Jan 27, 2019
70 4% Ghost Rider (2007) - Jan 27, 2019
75 16% Edward Scissorhands (1990) - Jan 27, 2019
85 41% Avatar (2009) - Jan 27, 2019
75 16% Ex Machina (2015) - Jan 27, 2019
89 58% No Country for Old Men (2007) - Jan 27, 2019