Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8FChfu

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2019

more Recent Ratings
85 41% The Matrix (1999) - Jun 07, 2019
90 75% Inside Job (2010) - Jun 07, 2019
95 95% The Thing (1982) - Jun 07, 2019
90 75% Some Like It Hot (1959) - Jun 07, 2019
90 75% Brazil (1985) - Jun 07, 2019
90 75% Children of Men (2006) - Jun 07, 2019
90 75% The Double Life of Veronique (1991) - Jun 07, 2019
90 75% Citizen Kane (1941) - Jun 07, 2019
85 41% George Washington (2000) - Jun 07, 2019
90 75% Alien (1979) - Jun 07, 2019