8bit_atari

8bitatari
Movie Buff - 378 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 97% Runaway Train (1985) - Rated 19 Aug 2018
81 79% O.J.: Made in America (2016) - Rated 01 Apr 2018
83 85% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 31 Mar 2018
74 57% Resident Evil (2002) - Rated 31 Mar 2018
68 43% The Wolverine (2013) - Rated 31 Mar 2018
72 53% Whiplash (2014) - Rated 31 Mar 2018
69 44% Tommy Boy (1995) - Rated 31 Mar 2018
66 40% Deadpool (2016) - Rated 31 Mar 2018
63 37% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 31 Mar 2018
40 19% Evolution (2001) - Rated 31 Mar 2018