Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8dsRFx

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

more Recent Ratings
85 64% Sicario (2015) - Dec 27, 2018
85 64% Wind River (2017) - Dec 27, 2018
80 26% Get Out (2017) - Dec 27, 2018
85 64% Deadpool (2016) - Dec 27, 2018
85 64% Barry (2018) - Dec 26, 2018
84 50% Spotlight (2015) - Dec 25, 2018
75 2% The Time Machine (2002) - Dec 25, 2018
80 26% Lucky Number Slevin (2006) - Dec 25, 2018
87 79% The Secret in Their Eyes (2009) - Dec 25, 2018
82 38% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Dec 25, 2018