Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8ggguT

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
75 45% How to Train Your Dragon (2010) - Jan 18, 2020
72 35% Monsters, Inc. (2001) - Jan 18, 2020
85 90% WALL·E (2008) - Jan 18, 2020
76 60% The Dark Knight Rises (2012) - Jan 18, 2020
76 60% Thor: Ragnarok (2017) - Jan 18, 2020
85 90% Scooby-Doo (2002) - Jan 18, 2020
70 25% The NeverEnding Story (1984) - Jan 18, 2020
69 15% Matilda (1996) - Jan 18, 2020
50 5% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jan 18, 2020
79 75% Megamind (2010) - Jan 18, 2020