Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8mPVIn

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2019

more Recent Ratings
10 3% #1 Cheerleader Camp (2010) - Jan 03, 2019
85 84% Get Out (2017) - Jan 03, 2019
80 73% Ocean's Thirteen (2007) - Jan 03, 2019
75 61% The Butterfly Effect (2004) - Jan 03, 2019
65 42% Sweet Home Alabama (2002) - Jan 03, 2019
55 19% Jurassic World (2015) - Jan 03, 2019
60 30% Ultraviolet (2006) - Jan 03, 2019
70 50% Mamma Mia! (2008) - Jan 03, 2019
85 84% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jan 03, 2019
90 96% Schindler's List (1993) - Jan 03, 2019