Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8nA1xR

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2018

more Recent Ratings
70 50% Demolition Man (1993) - Sep 12, 2018
85 61% Con Air (1997) - Sep 12, 2018
50 30% Scary Movie (2000) - Sep 12, 2018
30 11% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Sep 12, 2018
100 96% Batman Begins (2005) - Sep 12, 2018
45 19% James and the Giant Peach (1996) - Sep 12, 2018
85 61% Jerry Maguire (1996) - Sep 12, 2018
27 3% Men in Black II (2002) - Sep 12, 2018
65 42% The Transporter 2 (2005) - Sep 12, 2018
50 30% How to Train Your Dragon (2010) - Sep 12, 2018