8one6

8one6
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 27% Jeepers Creepers (2001) - Rated 05 Nov 2017
"It's an OK horror film."
1% 50 First Dates (2004) - Rated 05 Nov 2017
"Awful in so, so many ways"
89 86% Black Dynamite (2009) - Rated 18 Apr 2014
75 63% Tombstone (1993) - Rated 18 Apr 2014
69 48% George of the Jungle (1997) - Rated 18 Apr 2014
94 92% Spider-Man 2 (2004) - Rated 18 Apr 2014
79 70% Mars Attacks! (1996) - Rated 18 Apr 2014
80 72% Toy Story (1995) - Rated 18 Apr 2014
41 18% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 18 Apr 2014
68 45% Romeo + Juliet (1996) - Rated 18 Apr 2014