Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8tJtZV

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2018

more Recent Ratings
70 35% Dick Tracy (1990) - Jul 17, 2018
75 65% Wonder Woman (2017) - Jul 17, 2018
90 95% The Departed (2006) - Jul 17, 2018
70 35% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Jul 17, 2018
70 35% The Ring Two (2005) - Jul 17, 2018
70 35% Face/Off (1997) - Jul 17, 2018
65 5% Chappie (2015) - Jul 17, 2018
70 35% The Omen (1976) - Jul 17, 2018
80 80% Apocalypse Now Redux (2001) - Jul 17, 2018
80 80% The Wrestler (2008) - Jul 17, 2018