Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
8zk1t7

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
77 60% X-Men: The Last Stand (2006) - May 05, 2018
86 90% Independence Day (1996) - May 05, 2018
77 60% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - May 05, 2018
67 32% Congo (1995) - May 05, 2018
88 92% The Crow (1994) - May 05, 2018
50 22% Hellboy (2004) - May 05, 2018
76 55% Twilight (2008) - May 05, 2018
75 51% GoldenEye (1995) - May 05, 2018
15 8% Speed Racer (2008) - May 05, 2018
80 75% Fahrenheit 451 (1966) - May 05, 2018