Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
90sCoffee

Cinema Addict - 1678 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2013

Location: Canada

Bio: Hi
Send me your recommendations :)
more Recent Ratings
73 46% Stowaway (2021) - May 14, 2021
83 90% The French Connection (1971) - May 12, 2021
73 46% To Have and Have Not (1944) - May 10, 2021
75 58% The Virgin Suicides (2000) - May 08, 2021
73 46% Tommy Boy (1995) - May 08, 2021
75 58% Brighton Rock (1947) - Apr 26, 2021
75 58% Minari (2020) - Apr 19, 2021
75 58% The Quatermass Xperiment (1955) - Apr 18, 2021
75 58% Hoosiers (1986) - Apr 18, 2021
77 72% Capricorn One (1978) - Apr 13, 2021