Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9Cyk8a

Flick Fan - 30 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
85 71% The Island (2005) - Jan 19, 2020
88 85% Die Hard 2 (1990) - Jan 18, 2020
77 48% Buried (2010) - Jan 18, 2020
69 31% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 18, 2020
86 81% Lucky Number Slevin (2006) - Jan 18, 2020
75 45% Mission to Mars (2000) - Jan 18, 2020
85 71% Being John Malkovich (1999) - Jan 18, 2020
90 90% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jan 18, 2020
90 90% John Wick (2014) - Jan 18, 2020
85 71% The Man from Earth (2007) - Jan 18, 2020