Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9MFCOD

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Mar 26, 2019

more Recent Ratings
98 88% Alien (1979) - Mar 27, 2019
95 83% The Exorcist (1973) - Mar 27, 2019
18 15% Barbarella (1968) - Mar 27, 2019
0% Piranha 3DD (2012) - Mar 27, 2019
88 56% The Beguiled (2017) - Mar 27, 2019
94 77% Blade Runner (1982) - Mar 27, 2019
67 36% The Doors (1991) - Mar 26, 2019
91 65% Eyes Wide Shut (1999) - Mar 26, 2019
100 95% Barry Lyndon (1975) - Mar 26, 2019
100 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 26, 2019