Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9PVAnk

Flick Fan - 39 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
95 78% Crank (2006) - Jan 19, 2020
85 42% I, Robot (2004) - Jan 19, 2020
90 62% 22 Jump Street (2014) - Jan 19, 2020
95 78% RocknRolla (2008) - Jan 19, 2020
70 12% Iron Sky (2012) - Jan 19, 2020
85 42% Jackass: The Movie (2002) - Jan 19, 2020
90 62% Superbad (2007) - Jan 19, 2020
98 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 19, 2020
95 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 19, 2020
75 17% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 19, 2020