Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9RY57I

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Oct 17, 2018

more Recent Ratings
80 33% Man of Steel (2013) - Oct 17, 2018
85 62% The Fugitive (1993) - Oct 17, 2018
85 62% Final Destination (2000) - Oct 17, 2018
80 33% A Bug's Life (1998) - Oct 17, 2018
85 62% 300 (2007) - Oct 17, 2018
75 12% Sin City (2005) - Oct 17, 2018
80 33% Lady in the Water (2006) - Oct 17, 2018
80 33% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 17, 2018
90 79% Gravity (2013) - Oct 17, 2018
65 4% Lord of War (2005) - Oct 17, 2018