Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9UivXn

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2020

more Recent Ratings
90 72% A Clockwork Orange (1971) - Feb 09, 2020
85 39% Office Space (1999) - Feb 09, 2020
90 72% Deliverance (1972) - Feb 09, 2020
85 39% Time Bandits (1981) - Feb 09, 2020
85 39% Hot Fuzz (2007) - Feb 09, 2020
80 17% Paris, Texas (1984) - Feb 09, 2020
80 17% Step Brothers (2008) - Feb 09, 2020
90 72% Once Upon a Time in America (1984) - Feb 09, 2020
60 7% Baby Driver (2017) - Feb 09, 2020
85 39% Ex Machina (2015) - Feb 09, 2020