Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9j6MCD

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Sep 5, 2019

more Recent Ratings
79 65% Making a Murderer (2015) - Sep 05, 2019
78 54% The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 05, 2019
79 65% The Bourne Supremacy (2004) - Sep 05, 2019
82 93% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 05, 2019
75 39% No Country for Old Men (2007) - Sep 05, 2019
76 50% John Wick (2014) - Sep 05, 2019
30 2% Paranormal Activity (2009) - Sep 05, 2019
79 65% The Bourne Identity (2002) - Sep 05, 2019
81 86% Children of Men (2006) - Sep 05, 2019
81 86% The Terminator (1984) - Sep 05, 2019