Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9vFkt4

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 2, 2020

more Recent Ratings
75 50% Blue Velvet (1986) - Feb 02, 2020
60 18% Tropic Thunder (2008) - Feb 02, 2020
80 68% A Clockwork Orange (1971) - Feb 02, 2020
90 86% Forrest Gump (1994) - Feb 02, 2020
70 36% Mission: Impossible 2 (2000) - Feb 02, 2020
70 36% Citizen Kane (1941) - Feb 02, 2020
80 68% Apollo 13 (1995) - Feb 02, 2020
80 68% Signs (2002) - Feb 02, 2020
60 18% The Running Man (1987) - Feb 02, 2020
30 4% Cube (1997) - Feb 02, 2020