Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
9vuvxc

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
90 90% Breathless (1960) - Jan 04, 2019
85 70% Brick (2005) - Jan 04, 2019
80 55% Dark City (1998) - Jan 04, 2019
75 40% Ghost World (2001) - Jan 04, 2019
70 25% Die Hard 2 (1990) - Jan 04, 2019
90 90% Rosemary's Baby (1968) - Jan 04, 2019
75 40% Little Miss Sunshine (2006) - Jan 04, 2019
50 10% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jan 04, 2019
50 10% Rush Hour 3 (2007) - Jan 04, 2019
85 70% Rushmore (1998) - Jan 04, 2019