Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
A3UC9J

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
40 2% Kung Fu Panda (2008) - May 05, 2018
80 71% Mulholland Drive (2001) - May 05, 2018
95 86% American History X (1998) - May 05, 2018
100 95% Pulp Fiction (1994) - May 05, 2018
78 58% Little Miss Sunshine (2006) - May 05, 2018
75 39% Inside Out (2015) - May 05, 2018
65 15% 127 Hours (2010) - May 05, 2018
60 8% Kick-Ass 2 (2013) - May 05, 2018
75 39% Lilo & Stitch (2002) - May 05, 2018
75 39% The Silence of the Lambs (1991) - May 05, 2018