Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
A6SCN6

Flick Fan - 58 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2019

more Recent Ratings
87 65% The Royal Tenenbaums (2001) - Sep 01, 2019
90 75% The Dark Knight (2008) - Sep 01, 2019
90 75% Deadpool (2016) - Sep 01, 2019
75 28% Doctor Strange (2016) - Sep 01, 2019
93 86% American History X (1998) - Sep 01, 2019
85 55% Cars (2006) - Sep 01, 2019
83 45% Children of Men (2006) - Sep 01, 2019
65 14% My Neighbor Totoro (1988) - Sep 01, 2019
87 65% Birdman (2014) - Sep 01, 2019
98 92% Sin City (2005) - Sep 01, 2019