We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
aalperraa

Film Freak - 743 Film Ratings

Member Since: Aug 2, 2012

Location: Balıkesir, Turkey

more Recent Ratings
85 89% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Oct 18, 2021
"Eylul 2021, Umraniye Istanbul"
75 55% Insomnia (2002) - Oct 18, 2021
"16.10.2021, Umraniye, Istanbul"
82 79% There Will Be Blood (2007) - Oct 18, 2021
"18.10.2021, Umraniye Istanbul"
79 66% Coherence (2013) - Aug 20, 2021
"Agustos 2021, Umraniye "
67 36% Border (2018) - Aug 20, 2021
"Agustos 2021, Umraniye "
75 55% Sheytan vojud nadarad (2020) - Aug 20, 2021
"Agustos 2021, Umraniye "
72 47% Seyyit Han (1968) - Aug 20, 2021
"20.09.2021, Umraniye "
78 64% Sleepy Hollow (1999) - Aug 18, 2021
"Ocak 2021, Umraniye"
80 71% Nuh Tepesi (2018) - Apr 12, 2021
"03.04.2021, Umraniye Istanbul"
75 55% The Last Schnitzel (2017) - Apr 12, 2021
"28.01.2021, Umraniye Istanbul"