Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ABCoskun

Cinema Addict - 1435 Film Ratings

Member Since: Jun 11, 2015

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ABCoskun's...
90 92% Taste of Cherry (1997) - Aug 31, 2020
90 92% Withnail & I (1987) - Aug 31, 2020
90 92% Elling (2001) - Aug 31, 2020
85 66% Cold Fish (2010) - Jun 23, 2020
70 25% Clerks (1994) - Jun 22, 2020
85 66% Moonrise Kingdom (2012) - Jun 22, 2020
81 48% Piano Piano Kid (1990) - Jun 22, 2020
75 30% Gelecek Uzun Surer (2011) - Jun 01, 2020
80 41% Swiss Army Man (2016) - Jun 01, 2020
70 25% Irrational Man (2015) - May 31, 2020