ABIGGUY

abigguy
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 92% Saving Private Ryan (1998) - Rated 06 Aug 2018
90 42% The Devil's Advocate (1997) - Rated 06 Aug 2018
96 92% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Aug 2018
94 75% Ocean's Eleven (2001) - Rated 06 Aug 2018
93 61% The Avengers (2012) - Rated 06 Aug 2018
94 75% 12 Years a Slave (2013) - Rated 06 Aug 2018
92 53% Starship Troopers (1997) - Rated 06 Aug 2018
91 48% The Terminal (2004) - Rated 06 Aug 2018
94 75% Fight Club (1999) - Rated 06 Aug 2018
90 42% Ant-Man (2015) - Rated 06 Aug 2018