Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ABq02K

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
30% Corpse Bride (2005) - Jan 19, 2020
10 90% Black Swan (2010) - Jan 19, 2020
70% Carrie (1976) - Jan 19, 2020
10 90% Gone Girl (2014) - Jan 19, 2020
5% Jackass: The Movie (2002) - Jan 19, 2020
50% The Emperor's New Groove (2000) - Jan 19, 2020
50% The Little Mermaid (1989) - Jan 19, 2020
30% The Purge (2013) - Jan 19, 2020
70% 22 Jump Street (2014) - Jan 19, 2020
15% Pineapple Express (2008) - Jan 19, 2020